| WoKy a întrebat:

E adevarat "mitul" ca daca faci sala ramai mic?
Fara off topic sau raspunsuri gen: "Pai daca e mit, cum sa fie adevarat"
Funda!
Daca faci doar pentru triceps si piept exista un risc ceva?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Citeste aici :
http://hunkbody.ro/qa-trasul-de-fiare-imi-afecteaza-cresterea-in-inaltime/

si iti explica exact ce vrei tu

26 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Fara suparare dar esti Prost?!
Cum sa ii spui lui ''ab7ra.'' ca face off topic cand tu clar ne intrebi : '' Daca faci doar pentru triceps si piept exista un risc ceva?'', Nu mai iti cunosti intrebarea?!
Dupa ce ca ti-a raspuns si ce e corect, daca mergi la sala doar pentru alea 2 grupe mai bine stai acasa. Antrenezi tot corpul nu 2 grupe.
Cat despre intrebare, NU afecteaza cresterea.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Daca faci sala de la o varsta frageda sunt sanse sa iti ingreuneze cresterea
depinde de cati ani ai

Răspuns utilizator avertizat
| NCN a răspuns:

Depinde de varsta ta, dupa parerea mea sa faci sala de la 18 in colo. Daca esti mai mic se poate deforma coloana sau altele.

| thegame12 a răspuns:

Nu ramai mic

| MishelleArt a răspuns:

Sporturile care necesita mult efort sau daca ridici greutati, opresc cresterea. Daca pentru triceps si piept ridici greutati sau faci exercitii ce suprasolicita puterile tale, riscul este destul de mare. Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru MishelleArt):

Serios? sporturile alea opresc cresterea?

esti doar un copil mic, nu?

| hitman_7179 a răspuns:

Ma antrenez pentru forta nu pentru masa musculara fiindca practic si k1.
Dar na nu toti redusii mintali stiu asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Wehes a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Auzi ca intrebarea a pusa de frateso cand nu era la pc rolling on the floor)))))))
Se poate mai prost de atat?!

| Cosmin86 a răspuns (pentru hitman_7179):

Cum te antrenezi tu pentru forta?

| D3nys02 a răspuns:

Nu este adevarat.Este doar un mit.

| sfart a răspuns:

1 ce e sala? 2:E doar un mit nu Exista asa ceva 3cine stie ce prost o invetat asta 4 nu exista nici un risc 5 n-ai cum sa ramai mic Funda? xD