| HugeHulk a întrebat:

Fratilor, stiti ceva biciclete care sa tina persoane cu gabarit serios? As vrea sa imi iau una, dar cand am fost la Decathlon s-a speriat ala imediat ce m-a vazut si nu m-a lasat sa incerc nimic de frica ca ii dejghin bicicletele. Am 165 kg, fac powerlifting de performanta, ce as putea sa incerc?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O bicicleta cu 2 3000 de euro solida de munte, cred ca ai nevoie de una care se face la comanda, astea conventionale nu suporta greutatea ta

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mai bine, ia-ți o motocicletă, dacă nu vrei să faci mișcare, ținând cont că mersul pe jos ar fi fost în folosul tău.

| NLS a răspuns:

Black mamba - Fat Bike mtb

Ar trebui sa te tina, dar pentru siguranta, cauta si alte firme de fat bike -uri, poate gasesti ceva cu cadru mai gros, in special in partea din spate. (in fata la toate e suficient de solid).

| Fury12 a răspuns:

Man uitate pe eMAG si cauta montana cu suspensii care se activeaza la greutatea ta sau o sa le setezi tu.

| Unearth a răspuns:

Moama arati ca un bivol, nu mai baga atatia steroizi in tine. Nu inteleg ce naiba va place sa aratati asa, cat un munte.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Unearth):

Pentru concursurile de powerlifting, nu e evident?