| Anonimus5 a întrebat:

Hristos a inviat! Vreau sa stiu daca alerg in fiecare seara cam 30 -60 min scap de burta. sau mai trebuie sa fac anumite exercitii pentru abdomen? Tin si un fel de dieta cum ar veni fara dulciuri, paine, nu mananc seara.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adevărat a Înviat!
Învață să mănânci și să combini corect alimentele, în fiecare zi faci minim o oră de sport.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

| BiuL a răspuns:

Slabesti daca alergi, abdomenele si chestiile de genu sunt pentru facut muschi nu pentru slabit. daca tii si o dieta sigur slabesti, sa nu mananci nici prajeli, fast food. sa bei 2 litri de apa pe zi, chiar 3 acum ca e cald si transpiri cand alergi si vezi sa nu ai burta din cauza balonarii, sa nu mananci multa fasole, mazare, sare, sau bauturi carbogazoase

| AleexNC a răspuns:

Pai daca te tii de dieta, si alergi asa cred ca vei scapa de burtica laughing
Poate te alegi si cu ceva patratele rolling on the floor

| Lionsgate a răspuns:

Pai treaba sta in felul urmator. Daca te ti de programul pe care ti l-ai inpus si de dieta o sa scapi de burta mai ales daca alergi 60 min e mult de alergat, daca te ti de program o sa ai rezultate doar daca o sa te ti.

| cristif a răspuns:

Trebuie sa ai o alimentatie hipocalorica, nu sa te infometezi.

| iuli007 a răspuns:

Yo zic sa ancerci sa nu mananci seara si sa alergi seara. insa ca sa elimini grasimea sa te imbraci gros ca sa transpiri si atunci se simte k daca de ex esti in tricou efectul nu este asa puternik

| Cosmin86 a răspuns (pentru iuli007):

Serios? asa trebuie?

esti doar un copil mic paralel, nu?