| Akyta a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa ma apuc de sala, am 60 kg (183cm) si vreau sa cresc si in greutate, in timp, normal nu in 2-3 luni. Ar fi vreo problema?
Sfaturi :*

Răspuns Câştigător
| nuestenimic a răspuns:

Nu este nicio problema dar tu fiind mai fragil sa spunem nu incerca sa tragi foarte mult de tine fiind in crestere corpul inca se dezvolta poti sa faci sala dar incearca sa ai o limita nu-ti depasi limitele este bine ceea ce faci si ai o inaltime mare la varsta ta eu cred ca poti sa tragi de fiare ca esti destul de dezvoltat fiindca altii mai mici de statura care au practicat sporturi mai grele fiind la o varsta mai frageda corpul lor au incetat sa se dezvolte dar tu ai de unde

| Akyta explică (pentru nuestenimic):

Multumesc pentru raspuns :*

| Hades98 a răspuns (pentru nuestenimic):

Banal raspuns.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, care sa fie problema? E chiar mai bine sa pui masa musculara pe tine decat kilograme, o sa arati mai bine.