| LastNight1324235436 a întrebat:

Heii! De ceva timp ma tot chinui sa slabesc.Nu mai mananc dulciuri,prajeluri,mananc foarte multe fructe,fac sport...dar tot nu slabesc. Abdomenul este destul de okei,dar am o mare problema cu picioarele.Am picioarele prea mari iar partea de sus prea mica. Vreau sa sclabesc in zona pulpelor, pe interior(arata ca si cum as avea niste pernuta si urasc aspectul asta waiting) Ceva sfaturi?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"mananc foarte multe fructe" asta e cand vrei sa CRESTI in greutate, nu sa scazi...

Mai documenteaza-te si tu, lasa fructele si alte surse de carbohidrati, ramai pe proteine, fibre si grasimi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce iti faci asa multe griji? Am observat ca ai postat multe intrebari pe aceasta tema. Pari foarte obsedata de gandul de a slabi si de teama de a nu te ingrasa. De ce nu te iubesti asa cum esti? Crezi ca daca ai picioarele mai mari, nu o sa te placa baietii? Nu vor toti fotomodele, stai linistita. Nu trebuie sa urasti niciun aspect la tine. Esti femeie, trebuie sa te iubesti asa cum niciun barbat nu o va face niciodata. Fii tu insuti. Doar iti faci mai mult rau daca renunti la lucruri care iti plac.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti femeie?

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru Noexam):

Dupa cum ai explicat, o explicatie mai penibila n-am auzit. Si este ori de la o femeie frustrata si grasa ( care e prea lenesa sa faca ceva in privinta asta ) sau de la un frustrat.

" De ce nu te iubesti asa cum esti", asta e scuza folosita de VACI GRASE care put si cand se spala!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

laughing)) Inteligentule, unde ne aflam aici, pe un forum sau la Cronica Carcotasilor? Sa stii ca multe femei vor sa fie iubite asa cum sunt. Uneori nu e suficient sa le iubeasca doar barbatii cum sunt, ci trebuie si ele sa isi iubeasca fiinta. E clar ca esti pe langa subiect si ai inteles in mod eronat postarea mea. Hai sa nu facem scandal din asta, ca apoi ne blocheaza astia conturile. De ce consideri ca as fi un frustrat? Ce legatura ar avea o eventuala frustrare a mea cu postarea principala?