| tipicalgirl a întrebat:

Hey sunt faţă şi am 63 kg şi 1, 70 iar de vară asta vreau să mă apuc de fitness. Sunt din Iaşi şi aş vrea să îmi recomandaţi o sala având în vedere că aş vrea să merg pe jos şi stau în valea lupului. big grin dau funda :*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KlawSixx a răspuns:

Iti recomand fitness acasa. Este mult mai practic, economic si flexibil. Banuiesc ca si tu poti alerga pe strada, poti merge mult, poti sari coarda acasa, poti face cardio acasa happy Parerea mea...