| Secrete a întrebat:

Hey TPU!
Deci am 16 ani jumate si am 1.55. As vrea sa ma mai inalt macar la 1.60. In vara asta m-am apucat de alergat calumea. Credeti k este o solutie?
Mai dati-mi si voi cateva!
Multumesc! Se primeste si FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| girlgirl a răspuns:

Eu iti recomand inotul, te inalta si iti dezvolta toata musculatura corpului foarte bine.

9 răspunsuri:
| AlessandraCoco a răspuns:

Salut. Eu iti recomand sa faci : baschet, handbal, inot. Asa te inalti. Good Luck! xoxo happy

| Paix a răspuns:

Cum spun si ceilalati, inot, sala etc.
Dar eu iti mai recomad saritu corzii si tractiuni la bara.

| ѕოiℓ a răspuns:

Pai, te sfatuiesc sa practici tennis de camp.
Te vei inalta, vei avea patratele, forta de ridicare peste 100kg, [ daca chiar iubesti tenisul ] si vei slabi, daca esti gras, daca esti slab, nu vei slabi mort, vei ramane asa. Funda?

| michaelaaa a răspuns:

Nu cred, dar mai bine mergi la sala

| Andreiii45 a răspuns:

Umbla la inot

| mariusspeedy1 a răspuns:

Stai atarnat de barile de batut prosoape de 3 ori pe zi cate 5 minute

| Cosmin86 a răspuns (pentru mariusspeedy1):

Serios? si asta te inalta? rolling on the floor

ce amuzant esti. cati ani ai?

| mariusspeedy1 a răspuns (pentru Cosmin86):

Daca chiar vrei sa stii tongue am un pr are 18 ani si de la chestia asta sa inaltat 3 cm da na straight face

| Cosmin86 a răspuns (pentru mariusspeedy1):

S-ar fi inaltat cei 3 cm ORICUM.

Inaltimea e determinata genetic, e IMPOSIBIL ANATOMIC sa te inalti stand atarnat

Aparent nici tu si nici prietenul tau nu ati citit o carte in viata voastra