| deathnote001 a întrebat:

am 1.55-1.60 si am 15 ani, credeti ca e o inaltime potrivita pentru varsta mea? o sa mai cresc?

Răspuns Câştigător
| Julyett a răspuns:

Sigur ca e o inaltime potrivita. Cat despre crestere se spune ca pana la varsta de 18 ani tot cresti. Deci stai fara grija ca esti ok happy

5 răspunsuri:
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Eu sunt mai inalta ca tine si am o inaltime normala... la 12 ani

| TheAvenger a răspuns:

Da,e okthinking .cred..io am aproape 15 ani și am 1, 70 înălțime

| deathnote001 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| Sebimenis a răspuns:

Okay. Salut. Si eu sunt baiat si am 12 ani : Am intre 1.35-1.45 maxim. Credeti ca e bine? Si app. DeathNote. Eu nu cred ca e buna inaltimea... Eu am MAX. 1.45. Si tu ai maxim 1.60...
Oricum asta e parerea mea! Bafta!

| BlaBlaBla111 a răspuns:

Inaltimea e foarte buna! O sa mai cresti, da.