| TheoRossi a întrebat:

Hi TPU! M-am apucat de sala de 3 saptamani si vreau sa mai cer cate un sfat, voi cate repetari faceti intro serie si cate seri? si daca mai imi puteti spune si ceva care este important. mersi!

4 răspunsuri:
| Sk1j4 a răspuns:

Pai depinde pentru ce vrei.
Vrei sa cresti in masa musculara?

| TheoRossi explică (pentru Sk1j4):

Da si sa scad din grasime

| cristi1505 a răspuns (pentru TheoRossi):

Imposibil! Ori faci perioada de masa(cand incerci sa acumulezi cat mai multa masa musculara dar vei adauga si ceva grasime) ori perioada de definire(cand incerci sa scapi de grasimea acumulata in perioada de masa dar pastrand musculatura).

| TheoRossi explică (pentru cristi1505):

Stiu dar prima data vreau sa scad in grasime si dupa sa cresc in musculatura si de aceea am vrut cv program