| ursachy a întrebat:

Intrebare pentru cei care se duc la sala . cand fac tricepsi cu bara ondulata , si bicepsi tot cu bara ondulata . la tricepsi ma dor coatele iar la bicepsi ma dor incheieturile , ce-mi recomandati , e enervant si jenant si e in dezavantaj rau

3 răspunsuri:
| ursachy explică:

Eu fac chiar 6 zile. luni- piept, marti-spate, miercuri-brate(bicepsi,tricepsi), Joi-Umeri, Vineri-picioare si sambata ceva optional ori piept ori brate -si in legatura cu ce ai zis nu-s slab dupa parerea mea si am pus 6 kg de cand fac sala de 2 luni aproximativ. am 20 de ani si am 67 kg.mentionez ca nu port manusi si nici feshe, oare din cauza asta?

| ursachy explică:

Eu fac 6 zile. luni-piept, marti spate. miercuri-brate. joi-umeri, vineri-picioare, sambata - ceva optional ori piept ori brate. si nu pot sa zic ca sunt slab de cand fac sala de 2 luni aproape am pus 6 kg am 66 kg si 20 de ani. mentionez ca nu port manusi si nici feshe

| Iancuvictor512345 a răspuns:

Pai si ce vrei sa nu te doara nimic? E normal sa te doara...