| AlexandraSelegian a întrebat:

Mi-as dori sa slabesc 5 in doua -trei saptamani... Imi puteti oferi niste ponturi? Multumesc!

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E cam mult, 5 kg sanatos si sa arati bine le dai jos intr-o luna si ceva, doua luni. Cam asa.

| alexs99 a răspuns:

Du-te la sala, nu manca nimic dupa ora 18, mananca sanatos(fara dulciuri, paine alba).

| SweetSacrifice a răspuns:

Nu manca.
Apa, Cola 0 si ceai verde sunt lucrurile esentiale in aceasta perioada.
Si eu vreau sa slabesc asa mult, deci daca vrei da-mi id-ul tau si poate ne ajutam reciproc.
Stay strong. Stay motivated.happy

| IAliveInHell a răspuns:

Iti spun cum am procedat eu si am slabit 10kg in 2 saptamani, ai pute merge la sala de halterofili, eu m-am dus si acum am msuchi si am salbit mult foarte.Dar trebuie sa te tii si sa faci suplimentar ca eu dupa prima sapamana am vrut sa ma las. Sper ca ti-am fost de folos.

| cristi1505 a răspuns (pentru IAliveInHell):

Sala de halterofili? Se numeste sala de forta!

| IAliveInHell a răspuns:

Nup asa se spune.

| Voidwithin a răspuns (pentru IAliveInHell):

Nu se spune asa sala de forta, eventual pentru halterofili si culturisti.Iar daca esti halterofil nu slabesti nu modelezi ci pui multa masa pentru a ridica cat mai mult.

| DinamoPCH a răspuns:

Cam mult intr-o perioada destul de scurta.

| Ikaros a răspuns:

Buna, uite aici un articol bun despre conceprea unei cure de slabire
http://fitclub.ro/......asi-simpli

Succes