| XnameX a întrebat:

Peste 2 zile ma duc la piscina.ce sa mananc ca sa nu ma umflu in burta pana sa plec de acasa.de obicei dimineata sunt plata dar peste zi ma balonez. si ce exercitii de tonifiere cu efect pana in august stiti? (video)
dau funda unui raspuns complet

2 răspunsuri:
| ryveenqq a răspuns:

Buna! "te umfi in burta" datorita alimentatiei, iar dimineata abdomenul este mai plat deoarece este gol! Abdomenul este cel mai usor de tonifiat iar burta deste data jos cu usurinta. In primul rand trebuie sa bei foarte multa apa, ca femeie arpoximativ 1, 5 litri chiar 2 daca te tine. Exercitiile si abdomene(cele mai utile pentru aceasta zona) trebuie facute DE DIMINEATA! deoarece dimineata corpul cauta sa arda grasimea inutila...sau ceva. Prin urmare, avand lichid in corp, exercitii de tot felul dar in special abdomene de dimineata pe stomacul gol si avand si o alimentatie potrivita(adica nemancand dupa ora 7 si 3000 de mese pe zi) vei ajunge la ceea ce iti doresti. Inca ceva: sport dimineata nu inseamna cu orele... daca spui ca e tocmai in august te poti limita la 15 minute, de obicei in 4-6 zile se vede FOARTE BINE diferenta, just trust me and try. Fundita?

| XnameX explică (pentru ryveenqq):

In ultimele zile am incercat sa beau 2 l de apa si am reusit...o sa incerc acest lucru si daca merge cat de cat o sa ti dau fundita. ai cumva niste video sau exercitii pe care sa le fac din cele mai eficiente? aa si nu stiu ce sa mananc adica am o familie care mananca foarte nesanatos si mereu le reprosez asta insa ma intreaba atunci ce as vrea sa mananc insa nu stiu ce sa le raspund ..cu toate astea sunt destul de slaba ..cateodata incerc sa mananc mai putin sau mai rar insa nu cred ca mi face bine acest lucru.