| Tudor292 a întrebat:

Puteți să îmi spuneți cum ar arăta un antrenament perfect pentru piept si abdomen acasa? Eu nu merg si nici nu vreau să merg la sală.

Răspuns Câştigător
| deea3507 a răspuns:

Crunches pentru abdomen. la piept poti sa faci flotari cu priza foarte mare.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Indiferent cum arata, o sa ramai UN FIRAV comparativ de ce poti obtine la sala cu antrenament adecvat.

Doar copiii mici si firavi fac "muschi acasa".

| Tudor292 explică:

Cosmin86 Nu vreau să am corp de culturist, vreau doar să îmi dezvolt mușchii. Eu fac si atletism de performanță, dar nu mă ajută prea tare la mușchii abdominali.

| AFR81 a răspuns (pentru Cosmin86):

Poate nu e cazul user-ului, insa unii poate nu-si permit sa plateasca abonamentul la sala. Hai sa-i numim copii mici si firavi, cu alte cuvinte prosti, chiar daca intentiile lor sunt onorabile.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Tudor292):

1. crezi ca daca mergi la sala o sa ai "corp de culturist"? Nici dupa 15 ani de sala n-o sa ai... ala NU se face doar cu sala

2. Bafta, dar o sa te convingi singur.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AFR81):

"nu vreau să merg la sală" -> eu din asta inteleg ca nu vrea, nu ca nu poate happy