| benga94 a întrebat:

Salll! Intrebarea mea e urmatoarea:Sunt chiar asa esentiale fandarile, indreptarile si extensile cu bara Z deasuprea capului? Nu fac aceste 3 exercitii hai ca extensiile o sa ma apuc sa le fac dar celelalte 2 nu imi plac ca exercitii, cineva care face sala de vreo 5 ani spune ca sunt esentiale indreptarile si fandarile, acum nu stiu ce sa cred, oricum in ultimul timp slabesc la sala nu inteleg de ce pentru ca mananc si dorm destul de bine! Astept sfaturiii!

1 răspuns:
| Goldenboy97 a răspuns:

Fiecare exercitiu lucreaza muschiul respectiv dintr-un anumit unghi.Bineinteles ca sunt si exercitii alternative.
Slabesti deoarece consumi mai multe calorii decat mananci. 5-6 mese consistente pe zi o sa te aduca pe drumul cel bun.