| AlexRobert12 a întrebat:

Salut a incercat cineva metadrol? din ce am inteles eu e ca pui masa musculara imediat si nu are efecte secundare sau daca as lua anabol 4-19 pe termen lung ar avea efecte negative semnificative? am 18 ani 61 kg si fac sala de 5luni am incercat diverse suplimente printre care animal pump cu care am pus 9 kg cat timp am facut sala. vreau raspunsuri de la cunoscatori si nu raspunsuri gen da banii pe mancare.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Te-am adaugat

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu exista "pui masa musculara imediat", nici macar cu steroizi.

Nu am folosit metadrol, dar mi se pare destul de dubios.

Iar "anabol" este un steroid, EXCLUS asa ceva ( mai ales cand ai doar 61 de kg ).

http://www.steroizi.ro/steroizi/anabol_4-19.php

| AlexRobert12 explică (pentru Cosmin86):

Cosmin ce efecte negative are anabol daca il iau mai mult de 3 luni, se poate lua continuu timp de un an sau trebuie pauza? si daca am 61 kg dc nu as putea sa iau?

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexRobert12):

Steroizii se iau in cicluri, nu se iau niciodata singuri si MEREU faci un PCT dupa ( ciclu de recuperare ) sa restabilesti productia de testosteron a corpului.

Fara PCT o sa te arzi rau.

Dar sincer, ai macar 5 ani de sala si 6-7 mese CONSISTENTE pe zi? Doar in cazul asta te gandesti la steroizi

| AlexRobert12 explică (pentru Cosmin86):

Adauga.ma la mes sa vb black_star36

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexRobert12):

Te-am adaugat

| MartiDianu a răspuns:

Am un prieten care inurma cu un an a luat anabol vreo 3 luni era tot numai muschi. de vreo jumate de an numai merge la sala si este ca inainte slab cred catre sa te ti de sala ca sa nu pierzi muschii

| AlexRobert12 explică (pentru MartiDianu):

Marti poti sa mapui in legatura cu pr tau?

| pantissab a răspuns:

Eu am luat Metadrol timp de 4 luni si sunt superincantat de rezultatele pe care le-am obtinut. Masa musculara s-a depus destul de repede. Eu am luat produsul asta de pe http://www.metadrol.ro