| BebeStrumff a întrebat:

Am 1, 82, 73 kg, fac sala de 1 luna si vreau sa iau niste proteine sa cresc in masa musculara. Bugetul meu este intre 200-400 lei, care ar fi cea mai buna alegere?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BlackDream08 a răspuns:

Universal Gain Fast

| BebeStrumff explică:

Sport fac, inot, tenis de camp si handbal.

| BebeStrumff explică:

Ma gandeam la asa ceva. http://www.megaproteine.ro/......usculara/, vreau ceva care sa-mi ajunta timp de o luna.

| Cosmin86 a răspuns (pentru BebeStrumff):

Pai oricare din ce ti-am dat eu te tine o luna.

Si tu ai cerut proteine, in linkul care l-ai dat sunt proteine + creatina + vitamine, adica 3 tipuri diferite de suplimente, si "serious mass" are doar 30 % proteine, genul ala de produs il iei cand esti foarte slab, la tine la 1.82 si 73 de kg nu e cazul, ai nevoie de un concentrat proteic ( ceva cu peste 70 % proteine ).

Si da si tu reply pe mesaj, sa primim si noi notificare cand intrebi ceva