| Hailauna a întrebat:

Salut! Am 16 ani 1.70 m și 70 kg. Este bine sau trebuie să slăbesc? Dacă da, ce exerciții trebuie să fac?

6 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Daca esti fata, ai 2 kg. in plus.

| Hailauna explică (pentru mi25):

Sunt băiat

| mi25 a răspuns (pentru Hailauna):

Daca esti baiat, este bine.

| Hailauna explică (pentru mi25):

Mulțumesc!

| iuliaOK a răspuns:

Doar tu știi dacă trebuie sa slăbești. Dacă te simți bine în pielea ta, nu are rost.
Și dacă vrei sa slăbești, nu prea o sa reușești doar cu exercițiile. Contează și alimentația. Deci încearcă deficitul caloric.

| akaanne a răspuns:

Important e sa te simți tu bine cu tine, dar daca vrei sa faci exerciții poți găsi pe yt.