| 524fhxj a întrebat:

Aș vrea să pot șuta mai tare în minge dar nu știu de ce nu pot. Fratele meu tot cu șnorul trage la poarta dar da de 2 ori mai tare decât mine.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai toate calitatile unui fotbalist. Nu stii sa scrii si folosesti cuvinte aiurea. Persevereaza!

| sierra1 a răspuns:

Salut. Gen solutia ar fi sa bagi fasole (proteine) la greu. Gen. Șut - și gol

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Salut. gen. Vrei sa șutezi gen masculin, feminin, ori neutru!?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Noone210):

"sierra1
acum 4 ore | sierra1 a răspuns:
Salut. Gen solutia ar fi sa bagi fasole (proteine) la greu. Gen. Șut - și gol"!

| Alexandru250201 a răspuns:

Pai depinde cum lovesti mingea si muschii picioarelor, sutand cat mai des o sa lovesti situ mai tare, bafta!