| Trivium a întrebat:

Salut, luni ma reapuc de sala de forta, am mai facut in vara si ma apuc iar si as vrea si eu un program pentru masa musculara va rog! Sa fie bun adica nu luati de pe net rapid ceva copy/paste si gata l-am rezolvat! Cel mai bun program are funda!

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ne spui cata cantitate de masa musculara doresti sa depui si cum doresti sa fie repartizata, atunci sunt sigur ca vei primi un raspuns multumitor. Nu uita sa specifici si varsta.

| NDC12 a răspuns (pentru neutrino):

Ce relevanta are una cu cealalta?

| Trivium explică (pentru neutrino):

Am 16 ani 1.70 7065 kg si as vrea mai mult partitionata pe piept.

| Trivium explică (pentru neutrino):

Am 16 ani 1.70 7065 kg si as vrea mai mult partitionata pe piept.Deci acum as vrea si raspunsul meu si iti dau funda1; D

| JohnnyBi a răspuns (pentru Trivium):

7065 kg? cum e ma sa ai 7 tone?

| Trivium explică (pentru Trivium):

Pardon 65 wtf nu stiu ce dc am scris asa acolosad)

| Voidwithin a răspuns (pentru JohnnyBi):

Vai mama Hulk e mic copil pe langa ellaughing.

| Cosmin86 a răspuns:

Daca faci sala doar vara esti un cocalar care isi merita soarta sa ramana un firav.

Sala se face MEREU.

| steffyboy a răspuns:

Majoritatea programelor de masa musculara sunt bune, dar degeaba ai un program bun daca nu ai o alimentatie corecta si odihna.