| David2466544 a întrebat:

Salut!
Ma poate ajuta cineva cu un plan(20 40 min) pentru a pune masa musculara (biceps,piept,spate,abdomen,astea m-ar interesa cel mai mult...), am la dispozitie o trusa de 20kg de la dechatlon. Si cate proteine si calorii ar trebui sa consum zilnic.
Am 170cm, 69kg.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Găsești aplicați care te indrumă la exact ce trebuie să faci, Urmate, sunt la fel de eficiente ca și un antrenor

| Cksihja a răspuns:

Te poți angaja în construcții faci mușchi și mai primești și bani pentru asta, nu ca la sală unde dai bani.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cksihja):

Ca au si muschi mari muncitorii laughing)