| Cl3ar a întrebat:

Salut,nu am mai facut sport de o saptamana (de cand am venit la facultate),simt ca am pierdut toata masa musculara, si se poate observa in oglinda. Fac bodybuilding de vreo 2 ani, chestia e ca in weekend m-am masurat si aveam acelasi dianetru la brat si piept.Intrebarea e, ii pot recupera inapoi sau trebuie sa o iau iar de la 0?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Amuzant... de ce ai mai dat la facultate daca esti in pericol sa peirzi ce ai mai de pret... muschii?

| Cosmin86 a răspuns:

Eu n-am pierdut mai nimic in cativa ANI de pauza si tu " simti" ca ai pierdut intr-o saptamana?

Copil mic...

| Cl3ar explică (pentru Cosmin86):

Nu plange...depinde de metabolismul fiecaruia, implicit de tipul somatic.Am uitat sa precizez ca am problema asta doar la triceps, dar am descoperit intre timp ca era. Doar muschii relaxati. Oricum, mersi de raspunshappy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cl3ar):

Cate fripturi mananci pe zi?

| Dintrebare a răspuns:

2 ani de muschi pierduti intr-o saptamana. Asta-i caz de Acces direct