| dendendenis a întrebat:

Salut, slabesc daca ridic gantere de 15 kg? Fac cate 10 serii deodata a cate 20 de repetari.

11 răspunsuri:
| aida009 a răspuns:

Nu slabesti foarte mult, mai degraba faci muschi ceea ce va duce la cresterea in greutate. Exercitiile cardio sunt cele mai benefice pentru slabirea propriu-zisa.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu o să slăbești niciodată în felu ăsta mai bine te duci afară și tai lemne.

| Ioscaa1 a răspuns:

Alearga in fiecare zi dimineata, seara vreo 30 de min sau pana nu mai poti.Slabesti garantat

Răspuns utilizator avertizat
| nokautone a răspuns:

Trebuie sa faci si oleaca de foame

| JohnnyBi a răspuns (pentru nokautone):

Da-te cu capul de tastatura. oleaca doar

| DianaLorena a răspuns:

O să faci muşchiwinking.
Dacă vrei să slăbeşti fă exerciţii happy.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DianaLorena):

Si astea cu ganterele nu sunt exercitii?

| Daniel_Stefan_1998 a răspuns:

Eu ma antrenez de 2 ani de zile si daca vrei sa slabesti si sa definesti muschi combina flotarile cu abdominale si alergat, incearca sa mananci o masa bazata dimineata, iar celelalte mese mai slabe. sfatul meu care daca il urmezi vei observa rezultate dupa 1-2 saptamani. big grin funda

| Cosmin86 a răspuns (pentru Daniel_Stefan_1998):

De ce "funda"? esti femeie?

| PandaaaUnicorn a răspuns:

Nu trebuie sa slabesti ridicand gantere poti slabi cu exerciti simple zilnic si poti slabi mai repede asa, dar sa le faci corecte nu in sila >.