| AssoX a întrebat:

am o problema.in zona abdomenului lateral se acumulează grăsimea repede și îmi este foarte greu sa O dau jos.Stiu ca nu exista slăbire zonală dar totuși dacă știti cum pot scapă de aceasta va rog sa îmi ziceți

1 răspuns:
| suntsuper a răspuns:

Nu ai ce sa faci. e vorba de felul cum ti se dispune grasimea. cauta body types si vei vedea ca exista diferite tipuri de corpuri si grasimea se depune in diferite locuri de la tip la tip.
Poti doar sa slabesti per total/ sa nu te mai ingrasi in continuare