| alexionut45 a întrebat:

daca alerg o data la 2 seri sau in fiecare seara 1 km dus 1 km intors cu un rucsac cu sticle de apa in greutate de 10 l ma ajuta sa inlaturez stratul adipos dupa abdomen?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de cat de repede fugi,timpul,intensitatea,dieta zilinica,grasimea abdomninala, cum arde metabolismul tau grasimea, ai grija la coloana, recomandat este dimineata sa alergi sau sa faci un program acasa, ai burta mare?

| firstboy a răspuns:

Este posibil dar daca vrei sa slabesti fara efort iti recomand sa mergi pe role aproximativ 30 de minute zilnic.
Te si distrezi si esti foarte sanatos...happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru firstboy):

"daca vrei sa slabesti fara efort", asta e o mare tampenie.

daca vrei sa slabesti fara efort esti un idiot, punct

| MoruAndrei a răspuns:

Abdomenul e cea mai pretenţioasă grupă musculară, se face în proporţie de 80-90% (depinde de organisul fiecăruia) în bucătărie. Poţi să alergi şi 100 KM. în fiecare zi că tot nu slăbeşti dacă nu ai grijă ce mănânci.