| alexionut45 a întrebat:

este adevarat ca alergatul scade si din masa musculara si daca e asa cum pot alerga si sa nu-mi pierd din musculatura?

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Masa musculara se pierde doar daca nu te alimentezi corespunzator, sau daca nu faci sport

4 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

E o prostie! E doar un mit nu iti face griji.Masa musculara se poate pierde din cauza alimentatie neadecvate sau daca te-ai lasat de sala.

| mary4048 a răspuns:

Se spune ca functia creeaza organismul, deci nu ai cum sa pierzi din masa musculara. dimpotriva vor fi bine definiti si tonifiati

| MeTiN2SeVeRiN a răspuns:

Daca mananci prost stii tu cipsuri si alte porcarii pierzi din masa musculara. eu alerg in fiecare zi si muschii mei prind contur din ce in ce mai mult

| Cosmin86 a răspuns (pentru MeTiN2SeVeRiN):

Antrenamente zilnice = progrese lente, greseli tipice de incapator...