| iwantananswer a întrebat:

Salut TPU,poate sa imi recomande si mie cimeva un site unde pot invata cum sa ma apuc de sala,cum se folosesc aparatele,ce suplimente sa iau,ce sunt aminoacizii etc etc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| JUNNKiE47 a răspuns:

Youtube, urmărește canalele Angel Fitness, Alpha Bodies Romania, Rainz Fitness, Alex Stoian sau Andru Preda, uită-te prin videoclipurile postate de aceștia și vei găsi orice informație de care ai nevoie.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu iei nici un supliment.

| RobertMoon a răspuns:

Te ajut eu, da-mi mesaj privat.

| Iote a răspuns:

La sala, nu ai instructor pentru aparate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suplimente dacă vrei sa iei, cauta pe site-ul Pro Nutrition, acolo sunt preturi bune și de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, dar nu mai bine vrei tu să crești organic doar prin nutriție fără a băga în tine,, anabolizantele", alea de suplimente? Poți avea disfuncții sexuale și plus alte complicații din cauza consumării acelor suplimente.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

DE CAND suplimentele sunt anabolizante?

Steroizii (care sunt ilegali, ii poti cumpara doar de la "traficanti") sunt anabolizante.
Suplimentele sunt doar MANCARE concentrata, atat si nimic mai mult.

Ca mananci mai mult sau bagi suplimente e FIX ACELASI LUCRU.

p.s.: disfunctii sexuale? ce legatura au suplimentele cu testosteronul?