| Fresh a întrebat:

happy vreau sa stiu si eu daca exista niste exercitii pentru incheietura ca sa o fac mult mai tare happy funda

7 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Faci flotari im pumni sau dai cu pumnul (bandajat) intr-un sac de box, roata de masina, etc etc

| push2gl a răspuns:

Poti folosi acest colac, da rezultate sigur Expanderul de cauciuc
http://www.homesport.ro/......IN2395.htm

| negru30 a răspuns:

Sunt mai multe pentru incheietura mainii - du-te in magazinele specializate -

| Shottas a răspuns (pentru negru30):

Adica la sex-shop sau materiale de constructii.sa iti iei vaselina...

| Shottas a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor lucru manualrolling on the floor Ce faci de obicei.Ala e singuru antrenament.

| moog a răspuns:

Da cum am facut si eu forteazo cu greutati si d cu ea de un copac tare pana se unfa

| JamesO007 a răspuns:

Fresh fa zilnic flotari si ai sa vezi ca ti se v-a intari!