| CryChristiAN a întrebat:

Putem asemana viata noastra bineinteles, cu un interval semideschis? Adica, daca am lua pe o axa un punct de coordonata A si altul, la o distanta cat de cat medie, punctul B?

Ceea ce vrea sa spun, si de-asta l-am luat deschis in A, pentru ca in acest punct noi obtinem VIATA. Ei bine, si viata are si ea un sens, care duce pana la urma in punctul B, iar punctul B sa zicem ca este momentul cand ai decedat si ti-ai pierdut suflarea de viata pentru totdeauna. DIn acest motiv, l-am luat si inchis in B. Cam asa consider eu ca ar fi traseul vietii. Pornind dintr-un punct, si ajungand la fel intr-altul.
Scuzati, daca am gresit, ideea e ca sunt unpic obosit.
Rog de-asemenea sa va imaginati macar la aceasta prezentare.
Opinii? pareri? Afirmatii? Concluzii?

Răspuns Câştigător
| CamiiBăă a răspuns:

Am putea spune ca viata e un interval semi deschiswinking.

| CryChristiAN explică (pentru CamiiBăă):

E cau un intervalhappy. greseala mea cand am scris ca poate fi asemanata... eram obosit.

1 răspuns: