| Anarchy3 a întrebat:

Aa dori sa sterg istoricul de la google dar vad ca acolo nu imi apare la ce m-am uitat decat acum vreo 2 zile.La ce m-am uitat azi nu.De ce? Cum as putea sa le vad?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Istoricul din ce browser?

| Anarchy3 explică (pentru sierra1):

Pai da.Acolo am dat si nu imi apare

Răspuns utilizator avertizat
| Lioana a răspuns:

Istoricul se salveaza in contul Google numai atunci cand esti logat pe cont. Daca nu esti logat, paginile vizitate se salveaza doar in istoricul browserului tau. Daca in browser nu s-au salvat paginile vizitate inseamna ca ori ai navigat in pagina incognito ori ai dat stergere istoric iar stergerea era setata pe "Ultima Ora" sau "Ultimele 24 ore". Ca sa stergi tot istoricul trebuie sa alegi optiunea de interval de timp: "Dintotdeauna".