| lucian13 a întrebat:

De ce mi se blocheza yahoo mesenger 10 cand incerc sa trimit ceva pe mess si trebuie sa ies de fiecare data si sa intru din nou pana merge sa trimit crying. Aveti idee cum sa repar chestia asta? dau fundita atunci cand o sa mearga pentru ca trebuie sa astept 2 zile pana sa pot da fundita in fine Cum sa-l repar :-D?

Răspuns Câştigător
| 334499 a răspuns:

Incearca cu o reinstalare. daca nu merge asa ai calculatorul putin mai slab sau ai virusi

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Yahoo Messenger 10 e praf.Instaleaza 9 si va merge totul bine.

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Să nu fie vreun virus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este din windox