| keepa a întrebat:

Ajutati-ma pls! am un router de vreo 3 luni, nu mi-a facut probleme pana acum, dar azi cand am vrut sa intru pe net(de pe laptop) nu mai mergea si pur si simplu nu stiu ce are(net am, pentru ca am conectat laptopul direct la cablul de la net, dar e incomod). se aprinde doar beculetzul de la pornit/oprit... dar cel de la net nu se aprinde cand introduc cablul de la netcrying. ce poate sa fie? fundita pentru cine "ma rezolva"

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am patit si eu la fel si am rezolvat problema in felul urmator: am dat clic dreapta pe iconul Wireless Network Connection din task bar(bara de jos) se deschide o fereastra si de acolo am dat Repair si problema s-a rezolvat. Succes si numai bine!