| Raul2109 a întrebat:

" Ajutoooor!
Am o problema cu calculatorul!
Eu am internet la DIGI net Mobil, si de o saptamana a inceput sa mearga rau si sa ramana conectat doar 5-10, maxim 15 minute... se deconecteaza si nu il mai pot conecta doar dupa ce restartez calculatorul! Ce sa fac? am scanat cu Avira AntiVir si nu gaseste virus... VA ROOOG!
( ID meu de mess e: raul_raul2109@yahoo.com! ) "

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Poate e vreo problema cu reteaua lor sau cu mufa usb, incerca sa il bagi in alta mufa, daca nu merge suna la ei sa itii rezolve problema

| Raul2109 explică:

Am rezolvat problema, imi lipseau ceva fisiere din windows... am reinstalat windoswl si merge bine