| rusan679yt a întrebat:

Am activat toate nucleele procesorului meu(i3 2348 2. 3Ghz) si pc-ul nu mai funcționează, mi se porneste dar ecranul e negru si nu pot face absolut nimic nici din taste nici din mouse, ecranul e full negru, cum pot rezolva, btw am incercat sa-l scot din priza si bateria avand rezultatul unui restart dar nimic, cum pot rezolva?

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Îmi pare rău, dar nu poate fi depanat decât de un calculatorist experimentat.

Răspuns utilizator avertizat
| helpforyou a răspuns:

Ai incearcat să pornești PC-ul în modul de recuperare. Poti face prin apăsarea anumitor taste (cum ar fi F8 sau F12, în funcție de sistemul tău de operare) în timp ce pornești PC-ul. În modul de recuperare, poți încerca să repari sistemul de operare sau să efectuezi alte operațiuni de diagnosticare.