| evellinalalala a întrebat:

Am avut Microsoft Office 2003, si l-am dezinstalat, acum am cautat Office 2007 PACK 3 si imi scrie ca imi trebuie PE ACEST SISTEM NU SUNT INSTALATE PRODUSE AFECTATE DE ACEST PACHET! si dupa dispare daca ii dau OK! Ce-ar trebui sa fac? Ce sa instalez inainte de asta?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă vrei neapărat service pack-ul 3 pentru M$ office 2007 trebuie întâi să instalezi Microaoft Office 2007.
http://www.hit.ro/downloads/text-editors/Microsoft-Office-2007-Trial
Succes

| K0sti a răspuns:

Ce incerci tu sa instalezi e numai un service pack, cum spunea si DarkSpy!

| DarkSpy a răspuns:

Office 2007 PACK 3 e service pack, nu e office efectiv ci doar un update. Ca sa il instalezi ai intai nevoie de Office 2007.

| evellinalalala explică (pentru DarkSpy):

Si de unde ar trebui sa-l iau? imi dai un site?

| DarkSpy a răspuns (pentru evellinalalala):

De la un prieten. Pe net il gasesti pe unele siteuri ( incepe cu "torren" si se termina cu "te") si cica nu am voie sa mentionez aici de elewinking