| DnlG a întrebat:

AM avut yahoo messenger pe calculator, si cand incercam sa ii scriu cuiva mi se inchidea automat.Aseara l-am instalat din nou si a mers dar, azi cand am incercat sa vorbesc cu un prieten iar s-a inchis singur. Ce as putea face?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate iti cunoaste cineva parola si se logheaza cu id-ul si parola ta in timp ce tu esti pe youtube ->>>rezultatul este ca te scoate de pe messenger cand se logheaza. Incearca sa schimbi parola si vezi daca se mai intampla!
Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password
Bafta!

| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Trebuie sa schimbi versiunea de YM. adica, sa iei yahoo messenger 10 sau 11 sau 9. funda?big grin

| DnlG explică:

Aveam 10 si aseara mi-am pus 11 si nu merge

| DnlG explică:

Nu merge