| anonim_4396 a întrebat:

Am doua telefoane Samsung, nu s cine stie ce si un cablu USB. La unul din telefoane, cand conectez cablu se aude la calculator faptul ca l a depistat, dar atat. Am in pc instalat Samsung PC Studio si cand dau sa imi depisteze telefonul, pe nici unul nu mi l depisteaza. Ce pot face? Va rog, funda

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu stiu de Samsung PC Studio, eu stiu ca pentru Samsung este Samsung Kies http://www.samsung.com/ro/support/model/GT-S7562ZKACOA-downloads

| Drolja a răspuns (pentru al3xander):

Oricum, nu ar trebui să mi depisteze din prima calculatorul?

| al3xander a răspuns:

Eu am Samsung galaxy tab si o recunoaste fara nimic (pe windows 7). iti recomand sa dezinstalezi Samsung pc studio si sa instalezi kies (ar fi imposibil sa nu-ti detecteze telefonul si sa-l instaleze)

| structura a răspuns:

Salut, uite aici un site pentru a intelege, o solutie ar fi sa dezinstalezi samsungul pc studio din pc tau si sa conectez din nou telefonul la pc si trebuie sa iti instaleze drivele pentru telefon, daca nu iti instaleaza nu stiu... poate trebuie sa faci un upgrated la versiunea de telefon, stima