| Bartulov a întrebat:

Am facut un card de credit Visa Clasic in EUR la BCR, si l-am primit azi, si nu pot face nici cont PayPal cu el, nici sa-l folosesc la Freelancer.com. De ce?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In mod normal se poate. Nu inteleg!

| Bartulov explică (pentru Salontanul):

Ar trebui sa treaca inca cateva zile ca sa se "integreze" in bazele de date sa zic asa?

| Salontanul a răspuns (pentru Bartulov):

Se poate sa trebuiasca 24-48 de ore pana la activare. Nu stiu cum este la ei. La Banca Transilvania se face activarea iesind afara la bancomat si o faci pe loc.

| Bartulov explică (pentru Salontanul):

Ok, incerc peste doua zile, si de este asa, iti dau funda. happy

| alinvaca a răspuns:

Poate l au blocat

| Bartulov explică (pentru alinvaca):

Pentru ce l-ar bloca cand de abia l-am primit -_-