| anonim_4396 a întrebat:

Ajutooor crying Am vrut sa instalez yahoo messenger 11.5 ca am auzit ca este in romana si am vrut sa vad cum e dar nu mi-a placut, l-am dezinstalat si l-am instalat pe cel vechi, adica 11 dar degeaba ca asta acum arata ca celalalt, are mai multe emoticoane dar ma enerevaza ca toti cei cu care vorbesc sunt intr-o singura fereastra. Ce pot sa fac ca sa il am ca inainte?
dau funditabatting eyelashes
sad

Răspuns Câştigător
| Juliiee a răspuns:

Am facut si eu aceeasi prostiehee hee. Dar poti sa i scoti din fereastra aia unde sunt toti si sa i pui separat. Cand vorbesti cu mai multi, acolo jos arata cu cine vorbesti, dai click pe aia si tragi pe ecran. [poate nu am explicat foarte bine ca nu stiu cum :-s]. Funditabatting eyelashes? [daca reusesti:d]

| anonim_4396 explică (pentru Juliiee):

Msc mult happy

2 răspunsuri:
| Eka7Lyzza a răspuns:

Buna!
Eu zic in primul rand sa cauti in " my compluter " partita C, D, sau unde il duce, si stergi orice are legatura cu Yahoo Messenger. Dupa ce ai facut asta, stergi si din Recycle Bin, apoi intri in Start la All programs, si daca mai vezi ceva legat de el dai Remove. Dupa asta, intra in Control Panel, si il cauti si acolo si il stergi. Dupa toate astea stergi din nou "cosul " recycle bin, si il cauti din nou pe 'net.
Succes :*! Noapte buna >:d