| JustSolutions a întrebat:

Am instalat windows 7 peste xp in vechiul windows(in xp )aveam vreo 50 gb utilizat dupa ce mi-am bagat 7 (am dat pe stergerea tuturor datelor la instalare) mi-a aparut din nou windowsul xp pe disk ocupand vreo 40 -50 gb l-am sters cu tot cu folder, s-au eliberat cei 40 -50 gb liberi dar nu mai am de atunci vreo 50 gb cum fac sa sterg toata memoria sau sa ii recuperez pe acei 50 gb hardul meu are 160 gb di care citibili 149

2 răspunsuri:
| Mazalu_Cristian_1977 a răspuns:

Trebuie sa iti bagi un 7 mai bun daca l-ai luat de pe net nu de pe CD comandat s-ar putea sa bulesti calculatoru de tot si cu aia 50 gb trebuie sa strgi ceva de pe el

| JustSolutions explică (pentru Mazalu_Cristian_1977):

Fals aprent nu l-am instalat bine si oricum am bulit hardul cu totul, cei care au acelasi gen de problema dupa ce ati instalat windowsul aveti grija si mergeti la un expert sau daca aveti incredere in voi mai incercati odata, cam la o luna dupa intrebare s-a stricat hadul