| beebbe23 a întrebat:

Am la laptop placa NVIDIA GEForce GT 630M with 2 GB DDR3. As vrea sa imi cumpar una mai buna. Recomandari?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

REcomandare stai calm, ca nu stiu ce ai schimbat tu acolo ca placa video nu cred, deoarece e foarte foarte costisitor sa schimbi asa ceva.

| CM7YRE a răspuns:

Nu prea ai cum sa schimbi placa video la laptop, trebuie sa-ti iei altul daca vrei sa schimbi ceva de pe el.

| beebbe23 explică (pentru CM7YRE):

Pai mi-am mai schimbat odata placa...

| CM7YRE a răspuns (pentru beebbe23):

Daca ai mai "shimbat-o" fa la fel si pune-ti ce model e disponibil, vezi ce-ti suporta si laptopul. Operatiunea e ceva gen:
http://www.youtube.com/watch?v=TD6WDt-goiU
Nu e imposibil, ci greu de facut.