| IancuSilviu a întrebat:

Am luat virusul cu politia romana si nu stiu cum sa scap de el

Safe mod-urile dau restart ...deci nu pot sa umblu in cmd pentru explorer.exe sau direct in g:

am prins cateva momente desktopu si am incercat removal tool de la bitdef, nu a gasit nimic, deci e editie mai veche.

Pana la urma sa fie ultima solutia de instalare a windowsului? ..am auzit ca virusul o poate bloca si pe asta

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai youtube sunt multe tutoriale http://www.youtube.com/watch?v=okLTsRUN1mc

| IancuSilviu explică (pentru anonim_4396):

Daca n-ai acces la desktop in nici un fel, cum dracu sa faci tutorialu ala =]]

| anonim_4396 a răspuns (pentru IancuSilviu):

Trebuie sa intri in safe mode sau cv de genu

| 1stResponder a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul prin BIOS. Cu windows pe CD Bootabil, si stergi partitia pe care ai windows-ul actual instalat. Bafta!