| AnimeIoan a întrebat:

Am luat ziua trecuta un vape de la fume vapes de 1500 puff uri si am luat aproximativ 300 puff uri dar ledul din spate a inceput sa se aprinda si sa se stinga repetat cand trageam din el si nu scotea fum. Este posibil sa se fi terminat bateria? Daca da, cum o încărcarc? Daca nu este asta problema, care ar fi?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa aiba o mufa de incarcare si un incarcator.

| AnimeIoan explică (pentru Salontanul):

Nu vad nici o mufă de încărcare tin sa menționez ca este vape de unica folosință cu puffs limitate

| Salontanul a răspuns (pentru AnimeIoan):

Atunci asta e!

| Alis84 a răspuns (pentru AnimeIoan):

Si eu am aceeasi problema doar ca a mea nu a mai dunctionat dupa primele 10 minute