| KingOfShadow a întrebat:

Am nevoie de un sfat inainte aveam windows vista si jocurile mergeau perfect fps mult lag mic etc. acum mi-am pus 7 si am fps mic lag mare jocurile merg greu... ce spuneti daca-mi iau win xp sp3 professional o sa mearga iar ca inainte? am placa nVIDIA geForce 7025 nForce 630 procesor 2.50 mhz si 3 gb ram

1 răspuns:
| pagardel a răspuns:

Clar va merge mai bine windows 7 are cerinte si are si direct x 11 solicita placa video dar pe xp sp3 nu o sa-ti mearga jocurile mai noi fiindca nu citeste decat direct x 9