| Eduard_Mihai_1977 a întrebat:

Am niste probleme cu calculatorul,nu am putut intra pe nici un joc multiplayer,dar pe internet da,am crezut ca e de la calculator sau ceva,am reinstalat windowsul si vad ca tot nu merge nici un joc multiplayer,dar internetul merge,si jocuri pe internet gen triburile si astea,va rog dati-mi un raspuns cat mai rapid, dau funda!

5 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Si eu am avut o problema cu un virus care chiar daca reinstalam windowsu tot nu ma lasa la ma conectez la servere de jocuri online.
Scaneaza pcu cu malwarebytes

| Eduard_Mihai_1977 explică (pentru IFlorin97):

Tot nu merge cu nici una dintre variante, desi mi-a gasit cam 8 virusi, i-am sters si tot nu merge.

| Eduard_Mihai_1977 explică (pentru IFlorin97):

Dami add pe skype la edieduard77 sa ma ajuti

| alex999lead a răspuns:

Incearca sa instalezi.NET Framework 4.5
Am avut si eu o problema asemanatoare...
link : http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30653

| IonutApavaloaie a răspuns:

Salut. mai joci triburile? https://www.facebook.com/ionica.apavaloaie Aii aici Facebook-ul meu. de ceva contacteaza-ma ca am un cont de 1.000.000 de puncte