| darius1225 a întrebat:

Am o întrebare urgenta:Am un calculator si routerul de net e cu o camera depărtare deci ca netul să meargă am cumpărat un stick pentru net Air Live(e vechi). A mers o lună două, trei dar azi luminița de la stick nu mai bipaia si netul nu mai merge si mi-a apărut o eroare cu titlul acesta:USB device not recognized. Ce sa fac crying

1 răspuns:
| CLCQ a răspuns:

Alt stick, presupun ca net-ul la calculatorul tau e wireless. Alternativ, poti incerca sa schimbi mufa usb in care bagi stick-ul.