| Sandu3 a întrebat:

Am o masina de spalat care tocmai am constatat ca s-a defectat astazi.Mai exact butonul de la programe se roteste in continuu fara oprire.Chestia asta s-a intamplat in timp ce spala bine mersi.Brusc s-a oprit iar butonul a inceput sa se roteasca nemaitinand seama de program.Ce-as putea sa-i fac? Este o masina Indesit model W105TX si-a mers de 10 ani fara interventie service.Are cineva idei? Ati mai patit asa ceva?

1 răspuns:
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Cheama un specialist sa se uite la ea si sa o repare. Ca o masina de spalat duce mai bine de 10 ani. Mai se intampa si la alte masini. Chemi un specialist si te rezolva, poate ii trebuie vreo piesa schimbata.
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!