| TzP a întrebat:

Am o problema care ma depaseste. Am Windows 7 si de 2 zile nu imi merge absolut nici o melodie. Daca o deschid cu WMP zice ca nu am sa o deschid sau ca e in folosinta, daca o deschid cu VLC Media Player nu se aude nimic, dar pot asculta melodii de pe Youtube si imi merg sunetele pe mai toate aplicatiile in afara de un joc. Am incercat sa bag mai multe codecuri si face la fel. E de la driver-ul de audio? Sa reinstalez windows-ul?

1 răspuns:
| fanporsche a răspuns:

Incearca cu winamp. Si daca nu si nu, reinstaleaza windowsul.