| halo a întrebat:

Am o problema cu brightnessul la monitor nu il ating nimic isi tot timpul se da mai tare si apare chenarul acela. AM dat rest la pc am scos monitorul din priza m-am uitat la buton sa nu aiba ceva dar CE SA MAI FAC? cand rasp fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| rogi28 a răspuns:

Sory dar oleaca m-am dizbatut de la tema, poti sa incerci sa faci ceea ca ma scris anterior da nu stiu dac o sa te ajute.

6 răspunsuri:
| rogi28 a răspuns:

Ce fe lde monitor ai?

| halo explică (pentru rogi28):

Samsung... bun de aruncat in curand asta voi face... pentru ca numai am ce

| rogi28 a răspuns (pentru halo):

Sory, oleaca m-am dizbatut de la tema, nu stiu cu ce sa te ajut

| halo explică (pentru rogi28):

Tot ce trebuie sa fac este sa iau altul.happy big grin am reusit sa ajung la concluzia asta singuralaughing Multumesc oricum:* iti datore o fundita big grin

| rogi28 a răspuns (pentru rogi28):

Sory dar oleaca m-am dizbatut de la tema, poti sa incerci sa faci ceea ca ma scris anterior da nu stiu dac o sa te ajute.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

In legatura cu chenarul ala care apare mereu laughing si eu am avut aceeasi problema dar s-a rezolvat apasand o juma de ora pe toate butoanele monitorului laughing

| halo explică (pentru BeyondTheDarkSun):

In zadar am apasat pe toate angry il sparglaughing