| Stefanut12345242 a întrebat:

astazi am aprins PC-ul dar am vrut sa fac ceva asa ca l-am scos din priza direct.Acum cand incerc sa il pornesc pe monitor nu apare nimic si coolerul se aude foarte tare.

Răspuns Câştigător
| ady18 a răspuns:

Scoate placa video si pune o la loc si s-ar putea sa isi dea drumul

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Scumpul de el, face figuri.
Service!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Bravos, tocmai ne-ai dezvaluit si noua ca esti idiot fara urma de indoiala! Prostia costa... la service cu el. Daca ai noroc, e doar sursa. Cum banuiesc ca ai o sursa de aia de doi bani, ca nu te-a dus capul sa iei ceva de calitate, probabil sa mai fie duse si placa de baza, hardul, placa video... sau macar una dintre ele. Cum ai noroc. Poate macar noroc ai acum, ca minte sigur nu.

| Stefanut12345242 explică (pentru GabiDumitrescu):

Doamne ce om, nu are nici-o treaba. Daca conectez pe tv merge totul iar pe monitor nu.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Stefanut12345242):

Mdah. Mai scoate-l o data din priza in timp ce merge, poate isi revine.

| Bizon95 a răspuns:

Mergi la garantie/service... felicitari placa de baza e pe butuci

| mudokins78 a răspuns:

Nu a patit nimic grav! In cel mai rau caz s-a ars sursa!
Dar poti incerca sa controlezi si cablul video dintre monitor si unitate, sa vezi daca e prins cum trebuie!
succes!

| Stefanut12345242 explică:

Mentionez ca pe tv merge iar pe monitor nu