| Girly97 a întrebat:

Am o problema cu Facebook si nu stiu cum sa o rezolv. Intre 26 ianuarie si 16 februarie voi urma cursul de perfectionare in masajul gravidei si al bebelusului la scoala unde am urmat cursul de calificare in meseria de tehnician maseur din vara lui 2018 pana in decembrie 2018. Problema este ca dupa ce am adaugat la studiile mele acest curs imi apare pe profil ca am urmat deja cursul desi nici macar nu l-am inceput insa am specificat ca se desfasoara in perioada 26 ianuarie - 16 februarie. Ce am gresit aici?

16 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pai e salvat sau ceva? verifica iar

| cfrtobias a răspuns:

Ai bifat cumva Lucrez aici în prezent? verifica

| Girly97 explică (pentru cfrtobias):

Am bifat ca acel curs se desfasoara in perioada 26 ianuarie - 16 februarie. Nu am bifat nimic de prezent pentru ca mai este pana atunci.

| cfrtobias a răspuns (pentru Girly97):

Uite ai acolo debifat http://prntscr.com/m1uedj?

| Girly97 explică (pentru cfrtobias):

Da, este debifat. Am ales ca perioada de timp 26 ianuarie - 16 februarie.

| cfrtobias a răspuns (pentru Girly97):

Incearca sa stergi si poate pui iar. poate va fi bine

| Girly97 explică (pentru cfrtobias):

Bine. Iti multumesc.

| cfrtobias a răspuns (pentru Girly97):

Sa zici de ai reusit

| Girly97 explică (pentru cfrtobias):

Deocamdata am ascuns de la prezentare faptul ca am absolvit cursul pentru ca nici nu l-am inceput.

| cfrtobias a răspuns (pentru Girly97):

Incearca sa pui iar si poate ascunzi inainte si stergi de e la fel doar sa nu bifezi din prima

| Girly97 explică (pentru cfrtobias):

Ok.

| Girly97 explică (pentru cfrtobias):

OMG, mi-am dat seama de ce iesea cu eroare! Pentru ca treceam 2018! XD

| cfrtobias a răspuns (pentru Girly97):

E bine atunci de ai rezolvat

| Girly97 explică (pentru cfrtobias):

Da, se pare ca m-a innebunit sampania de aseara XD

| Catrice a răspuns (pentru Girly97):

Morning, it's 2019 already rolling on the floor

| Girly97 explică (pentru Catrice):

I know! XD